جت پرینتر

نیازهای صنایع مختلف و پیشرفت های فن آوری باعث می شود که شرکت های معتبر ساخت جت پرینتر دستگاه های جدیدی طراحی و تولید کنند و راهی بازار صنایع مختلف کنند.در این دستگاه های جت پرینتر شرکت های معتبر هیتاچی، دومینو، ایماژ، KBA معرفی شده است.

 

جت پرینتر چیست

برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و کارگاه ها و محیط های تولیدی دیده می شوند. هر محصولی در انتهای خط تولید نیاز به درج اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید و انقضا، قیمت مصرف کننده، شماره سری محصول، آرم و لوگو، بارکد و … دارد. این وظیفه توسط چاپگرهای صنعتی که جت پرینتر صنعتی نامیده می شوند، انجام می شود. تولید کنندگان علاوه بر درج اطلاعات محصول برای رویت و استفاده مصرف کنندگان و یا ثبت اطلاعات مربوط به خط تولید، از این دستگاه ها برای جلوگیری از کپی و تقلب محصول استفاده می کنند. برای مثال با استفاده از جوهرهای UV جت پرینتر می توان عبارت نامرئی بر روی محصولات چاپ کرد، همچنین اطلاعات خط تولید نیز معمولا برای شناسایی محصول اصلی از تقلبی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

جت پرینتر چیست
چارت عملکرد جت پرینتر

نحوه کارکرد پرینترهای صنعتی به این شکل است که پس از مکش جوهر توسط پمپ از مخزن جوهر ، جوهر به سمت غلظت سنج دستگاه جت پرینتر هدایت می شود پس از اندازه گیری غلظت جوهر با درصد مناسبی از میکاپ ترکیب شده تا به غلظت مناسبی برسد و جوهر پس از عبور از فیلترهای چند گانه به هد یا همان نازل دستگاه هدایت شده و در هد دستگاه با تکنولوژی نقطه نگار و برنامه ای که به دستگاه داده شده متن مورد نظر با کمترین میزان هدر رفت به روی محصول پرتاب می شود ، اضافه جوهر توسط لوله ای به نام گاتر مکش شده و دوباره به سیستم جوهر بر می گردد.

سوالات متداول

بطور کلی جت پرینترهای صنعتی دو نوع جت پرینترهای دستی یا پرتابل  و جت پرینترهای صنعتی یا ثابت تقسیم می شوند. جت پرینترها قادرند روی انواع سطوح صاف و ناصاف اطلاعات مهم کالا را با کیفیت بالا و سرعت زیاد چاپ کنند. مهمترین کاربرد جت پرینتر ، چاپ اطلاعات محصول روی بسته بندی کالاست .

جت پرینتر نوعی چاپگر صنعتی است که برای چاپ اطلاعات مختلف کالا مثل تاریخ تولید ، تاریخ انقضاء و … روی سطوح مختلف قابل استفاده است . جت پرینتر ها قادر به چاپ با زبان های مختلف از جمله فارسی در ۶ خط می باشند. همچنین راهنمای کار و استفاده به زبان فارسی دارند. جت پرینتر را با نام تاریخ زن و بارکد زن هم می نامند.

قیمت جت پرینتر بستگی به نوع و امکانات آن دارد . جت پرینترهای دستی و پرتال از جت پرینترهای ثابت ارزانتر هستند. برای دریافت قیمت روز جت پرینتر تماس بگیرید.

شماره های ثابت:

02165647370 – 02165647751

شماره های همراه:

09123805957 – 0912272118

انواع جت پرینتر در شرکت موجود است